סדנת תכנון ספר עסקי

ל- 10 בעלי עסקים בלבד!

אני יודעת,

כבר המון זמן אתם חולמים לכתוב ספר עסקי שיעזור להרבה אנשים ושימצב אתכם כמומחים בתחומכם,

אבל לא יודעים מאיפה להתחיל ואיך, ומה מתוך כל הידע העצום שלכם צריך להיכנס לספר ובאיזה סדר וכמה ואיפה ומי…

ואני כל כך רוצה לעזור לכם כי הייתי בדיוק במצבכם ואני מכירה את התשוקה הזו וגם את הבלבול ואת הבורות שאנשים נופלים אליהם. כיום, אחרי שערכתי עשרות ספרים ואף הוצאתי לאור את ספר ההדרכה שלי אני יודעת בוודאות שיש לי המון מה לתת לכם כדי שהספר שלכם יקבל חיים וייצא מהכוח אל הפועל. יאללה, הגיע הזמן!

"עדי, אני חייבת להודות לך. [הלקוחה] שלחה אלי המון חומר כתוב יפה, אבל לא היה לי מושג מה לעשות עם זה. התכנית שכתבת עשתה לי סדר בראש וממש עזרה לי לארגן את הספר"

לא מזמן הייתי 'וואן וומן שואו', עשיתי הכול בעצמי בעסק: עורכת, משווקת, מנהלת, מפתחת, גובה כספים… ועם כל זה גם לא הרווחתי את הסכומים שהגיעו לי על העבודה עצמה. זה היה כל כך מתסכל.

כיום, שנתיים וחצי לאחר צאת ספר האוטוריטה שלי לאור, יש לי עוזרת אדמיניסטרטיבית במשרה חלקית, אני עובדת עם 4 עורכות שהכשרתי ומכשירה 6 נוספות. העסק שלי 'כתיבה טובה' הפך בעצם לחברת העריכה הספרותית וליווי הכתיבה הגדולה בארץ.

ואין לי ספק שלספר שלי הייתה יד רצינית בתהליך.

הקשרים והדלתות שנפתחו לי בזכותו, הלקוחות החדשים שהגיעו בעקבותו, הסטטוס החיצוני החדש שקיבלתי והביטחון העצמי הפנימי…

ותבינו,

הספר לא היה צריך להיות איזה רב מכר היסטרי בשביל להשיג את כל זה. בכלל לא. סך הכול מכרתי (וחילקתי כבונוסים ומתנות) כ- 500 עותקים עד היום. וכמעט לא עשיתי שום פעולות שיווק מסיביות בשביל לקדם אותו. בהתחלה כי בדיוק באותו זמן ילדתי, ואחר כך כי כבר הייתי מפוצצת בעבודה עד שנאלצתי לסגור את השערים ולא לקבל לקוחות חדשים במשך ארבעה (!) חודשים. כמובן שכיום המחירים שלי כבר הוכפלו ויותר ועדיין אני בתפוסה מלאה לחודשיים-שלושה קדימה, ברוך השם.

רוצים גם קפיצה בעסק? קדימה!

איך ספר עושה את זה?

קודם כול, למרות שכיום הוצאת ספר לאור יכולה להיות קלה מאוד ופשוטה, עדיין אנשים מכבדים מאוד ספר, במיוחד ספר פיזי. יש לספר פיזי מעין הדרת כבוד של "וואו! איך עשית את זה? כל הכבוד!", כך מרק מעצם הטייטל "מחבר הספר X" אתם כבר מקבלים הילה של כבוד ויראה שאין למתחרים שלכם בלי קשר לעובדה אם הספר נקנה ונקרא או לא.

בשלב הבא, כשלקוח פוטנציאלי קורא את הספר קורה דבר מעניין. כיום הרי כל המלחמה בשיווק היא על תשומת לבו של הלקוח. אנחנו מופצצים בפרסומות ולומדים להתעלם מהן. והנה כאן יש מישהו שבמשך כמה שעות (ואף ימים או שבועות) נותן לנו את מלוא תשומת הלב שלו. קריאת ספר מתבצעת לבד, ללא מוזיקת רקע וללא הסחות דעת. יש לכם הזדמנות לשיחה אינטימית, עמוקה וישירה עם לקוח פוטנציאלי. אתם קולטים עד כמה זה יקר, חשוב, משמעותי ועם פוטנציאל מטורף?!

כמה תהיו מוכנים לשלם בשביל שלקוח פוטנציאלי יקשיב לכם כמה שעות ותוכלו להסביר לו בדיוק עד כמה אתם מעולים ויכולים לעזור לו? זה ספר אוטוריטה.

אתם כותבים אותו נכון פעם אחת, ויש לכם טקסט שיווקי שלקוחות פוטנציאלים אשכרה מוכנים לשלם לכם כדי לקרוא! ואחריו רק מעריכים אתכם יותר ורוצים להמשיך ולבוא אליכם לעוד ועוד ממליצים עליו לאחרים!

זה מטורף לא לעשות את זה!

בתהליך הוצאת ספר אוטוריטה לאור ישנם חמישה שלבים:

1. תכנון

2. כתיבה

3. עריכה

4. הפקה

5. שיווק

הגיע הזמן להפסיק עם הדחיינות. בואו לעשות את הצעד הראשון להגשמת חלומכם, ולסיים את השלב הראשון במלואו תוך יום ממוקד אחד עם עזרה אישית מקצועית.

כי כשהתכנון נעשה כמו שצריך אז הכתיבה הרבה יותר קלה, מהירה וזורמת. אין פחדים כי יודעים שיש קהל שזקוק לספר שלכם ושירצה לקרוא אותו, והמוטיבציה בשמיים,

ובעיקר, עם תכנון טוב ונכון הספר ייצא הרבה יותר טוב וחזק וישיג את המטרות שלכם.

נעבוד ב"שיטת הכוכב" לתכנון ספר אוטוריטה טוב בעל פוטנציאל מכירה גבוה.

נדייק את מטרות הכתיבה, אתן לכם טמפלטים לסוגי ספרי האוטוריטה החזקים ביותר ותלמדו איך לבחור את המתאים לכם ביותר, וגם אעבור על כל אחד מכם כדי לתת את האקסטרא טאץ' כך שתצאו מהמפגש עם קונספט ייחודי שלכם שיבלוט על המדף מעל למתחרים. בקיצור נסיים את כל שלב התכנון ותצאו עם תכנית כתובה ומפורטת לספר מעולה.

כפי שאתם רואים, ישנם כמה סוגים של ספרי אוטוריטה, כך שכל בעל עסק יכול למצוא משהו מתאים. כן, גם עסקים שנדמה ואין שום קשר בינם לבין הוצאת ספר לאור מתכשיטנית ועד אינסטלטור.


אעשה לכם סדר בראש לגבי שלבי התהליך ותת השלבים. מה קורה קודם ומה אחר כך, מתי פונים להוצאה לאור, כמה זמן לוקח ועוד.

כמו כן, אסביר לכם על סוגי ההוצאות לאור השונות על יתרונותיהן וחסרונותיהן, אסביר על הוצאה עצמית ועל ספרים דיגיטליים ואמזון. כך תהיו חכמים יותר בבואכם לבחור את אופן ההוצאה לאור המתאים ביותר בשבילכם.
אראה לכם כמה אסטרטגיות שיווק ומכירה של ספרי אוטוריטה מצליחים ותוכלו לבחור איך הכי כדאי לכם לשווק את הספר באופן שתואם למטרותיכם.

(נדבר גם על מימון המונים, כמובן)

ויותר מכך, אפתח לכם את הראש לגבי דברים שאשפר לעשות עם הספר לאחר צאתו לאור על מנת להקפיץ את העסק. בין היתר איך לבנות סדרת ספרים, ואיך להפוך באפס מאמץ את הספר הקיים למדריך חינמי קצר שימכור את הספר ואת העסק באופן כללי. (בעצם, תוכלו להשתמש בידע של סדנה זו שוב ושוב בעתיד ליצירת מדריכים וספרים נוספים)

איך כדאי לעבוד על מנת לקצר זמן? מה לעשות אם נתקעתם ואתם לא מצליחים לכתוב?

כמה זמן כדאי לפנות לכתיבה? איך למצוא לבד תשובות להתלבטויות לשוניות?

איך לעבוד עם כותב צללים במידה שתרצו להוריד את הכתיבה בכלל מכם?

מה אם יהיו לכם שאלות בהמשך? אציג בפניכם כמה אופציות לקבלת עזרה לפי צרכיכם.

בונוסים בשווי למעלה מ- 2,000 ש"ח!

נכתב בטעות

  1. בונוס 1: כל הטמפלטים. כל אחד יקבל גם את כל הטמפלטים לסוגים השונים של ספרים עסקיים. שווי של 997 ש"ח
  2. בונוס 2: המצגת וחוברת העבודה. כל משתתף יקבל את המצגת, ויקבל את חוברת העבודה גם בדפוס וגם בפורמט דיגיטלי כדי למלא אותה שוב בעתיד עם הספר או המדריך הבא שלו. שווי של 297 ש"ח
  3. בונוס 3: הספר שלי. כל משתתף יקבל את הספר "נכתב בטעות" המציג את הטעויות הנפוצות ביותר בכתיבת ספר וכיצד להימנע מהן או לתקן אותן. אני נותנת לכם את הספר כדי שבאמת תצאו מהסדנה עם כל הכלים להצליח לכתוב ספר טוב, מוצלח, מרתק שאנשים ירצו לקרוא ולקנות. שווי 69 ש"ח
  4. בונוס 4 ל- 10 הנרשמים הראשונים בלבד: פידבק אישי ממני על הפרק הראשון בשווי 650 ש"ח!

עוד לפני בוקר התכנון, בפגישה בכנס שהיה לנשות עסקים, התרשמתי ממך מיד.

תחושת בטן.

המפגש הקבוצתי אישר לי זאת.

התרשמתי קודם כל ממך כאישה ערכית ואיכותית. עדינה ורכה, עם חן המשדר חיוביות ונעימות.

הצורה בה העברת את החומר היתה ברמה מקצועית, מרוכזת בשלבים על פי סדר הדרגתי. רואים שאת חיה את מה שאת מעבירה.

הכול היה ברור ומדריך כיצד לכתוב ספר, והתירגול רק חידד ופיקס עוד יותר את המגמה והמטרה, לא רק באופן תיאורטי.

הייתה המון סבלנות וסובלנות מצידך כלפי האנשים. והיית קשובה לכל אחד באופן אישי בכדי לכוון אותו.

המצגת הייתה מצוינת ומוגשת באופן קריא ומסודר, ומשקפת את רמת המקצועיות שלך.

רואים שהשקעת הרבה מזמנך ומידיעותייך להעביר לנו מסרים חשובים בנוגע לכל הנושאים הכרוכים לכתיבת הספר.

כמו כן נתת לכל אחד ואחת את המרחב שלו.

אהבתי את הסגנון בו העברת את בוקר התכנון.

מבינה שזו היתה הפעם הראשונה שלך בבוקר כזה ושהתרגשת.

אני מאד נהניתי והפקתי תועלת מהעניין, ומודה לך על כך.

…עלי והצליחי, היי שליחה טובה בכישורייך ובכשרונותייך.

בהודיה ובחיבה רחל.

היי עדי,

הבוקר לתכנון ספר הכיל המון רעיונות חשובים, שלא חשבתי עליהם, וגם נהניתי מאוד מאוירת הלימוד.

אני עובר שוב בעיון על החוברת ומעכל את הרעיונות. בעוד זמן מה אסיים ואשלח סיכום לביקורת שלך.

מעריך מאוד את הגישה החביבה שלך הלוקחת גם אחריות גדולה לתת תשובה הולמת לכל שאלה שהתעוררה.

יו, איזה כיף! אני ממש יכולה עכשיו לראות איך ייראה הספר! תודה!"

 

עדי יקרה, ידע זה דבר שלומדים ומקבלים עליו ציון. ידיעה זה המעשה שמוביל את הידע לעשיה. את לא סתם כלי קיבול לידע אלא יודעת לקחת אותו וליישם אותו במקומות הנכונים. …את יכולה להיות גאה בהצלחה שלך ובעזרה ובתוכן שאת יכולה להעניק לאנשי עסקים. עלי והצליחי

רגע, מי אני בכלל

היי, אני עדי איצקוביץ, ואני עוזרת למי שרוצה לכתוב ספר טוב בעל פוטנציאל מכירה גבוה החל משלב התכנון, דרך הכתיבה, העריכה ועד היעוץ לגבי אופן ההוצאה לאור המתאים לו.
אני הבעלים של 'כתיבה טובה' שזו חברת ליווי הכתיבה הגדולה בארץ. יש לי תואר שני בספרות וכתיבה יוצרת מאוניברסיטת חיפה ובעברי הייתי במשך כשנה וחצי עורכת המשנה ("סגנית" העורכת הראשית) בהוצאת מדיה 10 המתמחה בספרי הדרכה, ספרים עסקיים וספרי אוטוריטות, והתפקיד העיקרי שלשמו פנו אלי הוא פגישות תכנון הספרים של בעלי העסקים שחתמו בהוצאה ללא ספר מוכן מראש.
תכנון ספרים זו ההתמחות שלי בה"א הידיעה (וגם האתגר והכיף הכי גדול). לעשות סדר בבלגן שבראש שלכם, להכניס רק את מה שרלוונטי ולסדר לכם הכול בתכנית ברורה ומעשית לכתיבת הספר שלכם. אני האדם המתאים ביותר לתכנן אתו את הספר העסקי, ספר האוטוריטה שלכם כי יש לי גם את הידע והניסיון בכתיבה ספרותית (סיפור קצר שכתבתי היה מועמד לפרס גפן), גם ידע רחב בשיווק, מכירות וכתיבה שיווקית מהמנטורים הגדולים בארץ כמו ניר דובדבני, עידן וולר, אדם טל, רוזין רוזנבלום ועוד, וגם הוצאתי ספר אוטוריטה בעצמי, כך שאני מכירה את כל הכיוונים וכל האספקטים שיש לשים אליהם לב ולהתייחס אליהם בבניית ספר האוטוריטה שלכם.


9:30 – 15:30

ב'קמפוס' בני ברק. הלח"י 31, קומה 3

בעיקרון כלום מלבד התלהבות והתרגשות לקראת הספר שלכם.

אם אתם מעדיפים לכתוב הכול על מחשב נייד הביאו אותו, אם אתם מעדיפים לכתוב על מחברת ולמרקר עם טושים זוהרים אז הביאו אותם וכד'
 

מקסימום 10 איש, כדי שאוכל לתת מענה אישי לכל אחד. אני צופה שעם הזמן אגדיל את כמות האנשים וזה יהיה פחות ופחות אישי. לכן כדאי להירשם כבר עכשיו.

 ובכן, פגישת תכנון ספר אישית בת כשעה וחצי אתי היא השקעה של 1,500 ש"ח, וכאן אתם מקבלים גם את תכנית הספר שלכם וגם המון מידע על שלבי התהליך וסוגי ההוצאות לאור, והבנה איך לתכנן לעצמכם מדריכים וספרים נוספים והכול ב- 950 ש"ח כולל מע"מ בלבד!

מהרו לתפוס את מקומכם!עדי יקרה, את ממש הצלת אותי בהמון מישורים: … את הבנת את רוח הדברים ואיך לשמור עליה… הכל הפך תחת ידייך לנעים לקריאה, זורם, מדויק וממוקד עד מאוד, אך עשית זאת מבלי לאבד את הלב שמצוי בתוכן. תודה ענקית לך עדי איצקוביץ על שירות אמין, מקצועי מאוד, איכותי וללא פשרות. אני רוצה לנצל את הפלטפורמה הזו של חוות דעת כדי להגיד לכל מי שרוצה לשמוע: לכו על עדי ללא התלבטות וללא מחשבות מיותרות! היא הייתה מהירה מאוד בסיפוק הסחורה וכאן מדובר בעבודה שדורשת הרבה מחשבה: היא צימצמה לי המון דפים מיותרים של טקסט כתוב, וזה לא מובן מאליו, שגם אם בעל מקצוע הוא טוב ברמה הטכנית, שהוא יהיה גם טוב ברמה התוכנית: ועדי הייתה פשוט מדהימה ביכולתה לשמור על רוח הדברים, תוך כדי ליטוש רב ומוצלח ביותר. בלעדיה הייתי נתקע עם השכתובים של הפרק הזה שהייתי צריך לכתוב למשך זמן רב בהרבה ואני משוכנע שגם אחרי הפרק זמן הארוך בהרבה לא הייתי מצליח להגיע לדיוק, לכתיבה הנעימה המדוייקת והזורמת שלה. בתור אדם שרגיל מזה שנים רבות, במסגרת עבודתי, לפתח תוכן תסריטאי ומיתוגי בוידאו לחברות, במסגרת הסרטים שאני עושה להם, אני מרשה לעצמי בביטחון רב להמליץ על עדי איצקוביץ בכל פה, כבעלת מקצוע מצוינת ברמה הגבוהה ביותר.

עדי איצקוביץ, שירות? זריזות? גמישות? יצירתיות? הקשבה ללקוח? מחיר הוגן? מוטיבציה? התשובה לכולם היא כן! לעדי יש מכולם ובגדול. פניתי לעדי … וקיבלתי שירות מהיר, מקצועי, מדוייק ועונה על כל הציפיות! ממליץ בחום רב לפנות לעדי בכל צורך שקשור לכתיבה, ניסוח, ועריכה. תודה לך עדי

לחצו כאן לפתיחת צט
צריכים עזרה?
כתיבה טובה
שלום לך.
איך אנחנו יכולים לעזור?