בואו לקבל כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל ברגל ימין

אני יודעת,

כבר המון זמן אתם חולמים לכתוב ספר שיממש את עצמכם, יתן לכם להביע ולומר את מה שיש לכם לומר וייגע בקוראים,

אבל לא יודעים מאיפה להתחיל ואיך. אולי התחלתם ונתקעתם ולא ידעתם איך להמשיך את הסיפור, אולי יש לכם דמות בראש אבל לא יודעים איך לבנות לה סיפור מעניין, אולי יש לכם בדמיון סצנה מדהימה ואתם לא יודעים איך להרחיב אותה לסיפור מלא

ואני כל כך רוצה לעזור לכם כי הייתי בדיוק במצבכם ואני מכירה את התשוקה הזו וגם את הבלבול ואת הבורות שאנשים נופלים אליהם.

כיום, אחרי שערכתי עשרות ספרים ואף הוצאתי לאור את הספר שלי אני יודעת בוודאות שיש לי המון מה לתת לכם כדי שהספר שלכם יקבל חיים וייצא מהכוח אל הפועל.

יאללה, הגיע הזמן!

"עדי, אני חייבת להודות לך. [הלקוחה] שלחה אלי המון חומר כתוב יפה, אבל לא היה לי מושג מה לעשות עם זה. התכנית שכתבת עשתה לי סדר בראש וממש עזרה לי לארגן את הספר"
מאשה שריד,
עורכת בהוצאת מדיה 10
"…פידבק ממך היה אפקטיבי, ועצותייך… היו יעילות …אשמח להיות אתך בקשר"
חנה נוימן,
זוכת פרס ספיר על ספרה "העונה"

בתהליך הוצאת ספר לאור ישנם חמישה שלבים:

1. תכנון

2. כתיבה

3. עריכה

4. הפקה

5. שיווק

הגיע הזמן להפסיק עם הדחיינות. בואו לעשות את הצעד הראשון להגשמת חלומכם, ולסיים את השלב הראשון במלואו תוך יום ממוקד אחד עם עזרה אישית מקצועית.

כי כשהתכנון נעשה כמו שצריך אז הכתיבה הרבה יותר קלה, מהירה וזורמת. אין פחדים כי יודעים שיש קהל שזקוק לספר שלכם ושירצה לקרוא אותו, והמוטיבציה בשמיים.

תקבלו הבנה ובהירות לגבי שלבי הוצאת ספר לאור

אעשה לכם סדר בראש לגבי שלבי התהליך ותת השלבים. מה קורה קודם ומה אחר כך, מתי פונים להוצאה לאור, כמה זמן לוקח ומענה לכל שאלה.

תצאו עם תכנית מסודרת לספר שלכם

נעבוד בשיטת "חמשת השלבים לתכנון ספר טוב בעל פוטנציאל מכירה גבוה", כך שתצאו מהמפגש עם ראשי פרקים ודגשים לכתיבה, והבנה איך בונים עלילה ומה לעשות אם נתקעים. בקיצור נסיים את כל שלב התכנון.

תקבלו יכולת בחירה מושכלת כלפי אופני ההוצאה לאור השונים

אסביר לכם על סוגי ההוצאות לאור השונות על יתרונותיהן וחסרונותיהן, אסביר על הוצאה עצמית ועל ספרים דיגיטליים. כך תהיו חכמים יותר בבואכם לבחור את אופן ההוצאה לאור המתאים ביותר בשבילכם.

תגבשו אסטרטגיה שיווקית ראשונית לספר

תדעו איזה אופן של הוצאה לאור מתאימה לכם, איך הכי כדאי לכם לשווק את הספר באופן שתואם למטרותיכם

תקבלו כלים וטיפים שיעזרו לכם לצלוח את שלב הכתיבה בקלות רבה יותר

מה קורה אם תיתקעו ולא תצליחו לכתוב? מה אם יהיו לכם שאלות בהמשך? אציג בפניכם כמה אופציות לקבלת עזרה לפי צורכיכם.

תבנו לעצמכם תכנית כתיבה

אנחנו נפתח יומנים ונקבע זמני כתיבה כדי לגרום לכם באמת להתחיל לכתוב

ובנוסף לכל גם בונוס!

כל משתתף יקבל את הספר "נכתב בטעות" המציג את הטעויות הנפוצות ביותר בכתיבת ספר וכיצד להימנע מהן או לתקן אותן. אני נותנת לכם את הספר כדי שבאמת תצאו מהסדנה עם כל הכלים להצליח לכתוב ספר טוב, מוצלח, מרתק שאנשים ירצו לקרוא ולקנות.

כך זה נראה בפעם הקודמת:

עוד לפני בוקר התכנון, בפגישה בכנס שהיה לנשות עסקים, התרשמתי ממך מיד. תחושת בטן. המפגש הקבוצתי אישר לי זאת. התרשמתי קודם כל ממך כאישה ערכית ואיכותית. עדינה ורכה, עם חן המשדר חיוביות ונעימות. הצורה בה העברת את החומר היתה ברמה מקצועית, מרוכזת בשלבים על פי סדר הדרגתי. רואים שאת חיה את מה שאת מעבירה. הכל היה ברור ומדריך כיצד לכתוב ספר, והתירגול רק חידד ופיקס עוד יותר את המגמה והמטרה, לא רק באופן תיאורטי. היתה המון סבלנות וסובלנות מצידך כלפי האנשים. והיית קשובה לכל אחד באופן אישי בכדי לכוון אותו. (יכול להיות שבגלל זה הזמן התארך) המצגת היתה מצויינת ומוגשת באופן קריא ומסודר, ומשקפת את רמת המקצועיות שלך. רואים שהשקעת הרבה מזמנך ומידיעותייך להעביר לנו מסרים חשובים בנוגע לכל הנושאים הכרוכים לכתיבת הספר. כמו כן נתת לכל אחד ואחת את המרחב שלו. אהבתי את הסגנון בו העברת את בוקר התכנון. מבינה שזו היתה הפעם הראשונה שלך בבוקר כזה ושהתרגשת. אני מאד נהניתי והפקתי תועלת מהעניין, ומודה לך על כך. …עלי והצליחי, היי שליחה טובה בכישורייך ובכשרונותייך. בהודיה ובחיבה רחל.
רחל סילבר,
אמנות יצירת הבריאות
היי עדי, הבוקר לתכנון ספר הכיל המון רעיונות חשובים, שלא חשבתי עליהם, וגם נהניתי מאוד מאוירת הלימוד. אני עובר שוב בעיון על החוברת ומעכל את הרעיונות. בעוד זמן מה אסיים ואשלח סיכום לביקורת שלך. מעריך מאוד את הגישה החביבה שלך הלוקחת גם אחריות גדולה לתת תשובה הולמת לכל שאלה שהתעוררה.
יוסי הדס,
סיפור קצר שלו "גדול וגדול יותר" פורסם באוסף הסיפורים של הוצאת כתב שיצא בעריכתי בשנת 2009

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לחצו כאן לפתיחת צט
צריכים עזרה?
כתיבה טובה
שלום לך.
איך אנחנו יכולים לעזור?