מחירון עריכה ספרותית וליווי

** כל המחירים כוללים מע"מ.

התייעצות קצרה לגבי תנאי חוזה עם הוצאה לאור – חינם! חשוב לי מאוד שלא ינצלו כותבים מתחילים.

פגישת קונספט לתכנון ספר – פגישה בת כשעתיים ממנה תצאו עם תוכנית מסודרת לעלילת הספר שלכם או קונספט וראשי פרקים לספר עסקי-מקצועי או ספר הדרכה. אענה על כל השאלות ויהיה לכם מתווה מסודר לגבי על מה הספר, איך הוא יהיה בנוי, איך יהיה התהליך ומה הצעד הבא שלכם  -ההשקעה היא רק 1,170 ש"ח ותקבלו במתנה את הספר שלי "נכתב בטעות" המציג טעויות נפוצות בכתיבת ספרים ואיך להימנע מהן. ישנה אפשרות להנחה לפגישות באזור חיפה-קריות או דרך הסקייפ. אם ממשיכים אתי הלאה לתהליך ליווי כתיבה – הפגישה חינם. עלותה מתקזזת עם עלות העריכה או הליווי

חוות דעת לספר – לאחר שאקרא את כל הספר שלכם תקבלו דוח מפורט ומקצועי שיציג לכם תמונה מלאה ואובייקטיבית לגבי רמת הספר, הפוטנציאל שלו, האם שווה להשקיע בספר, החולשות העיקריות, מה צריך לתקן והכי חשוב – איך לתקן ואיך לשפר.  117 ש"ח לג"ד. (ג"ד = 24,000 סימני דפוס כולל רווחים. הסבר מפורט יותר בהמשך. סדר גודל של 0.02- 0.025 ש"ח למילה), מעל 15 ג"דים – רק 85 ש"ח לג"ד, מעל 25 ג"דים – רק 69 ש"ח לג"ד (מינימום 6 ג"דים)

חוות דעת לספר שנכתב ע"י קטין או חייל בשירות חובה – 85 ש"ח לג"ד, מעל 20 ג"דים רק 65 ש"ח לג"ד

חוות דעת ראשונית לספר ילדים – 450 ש"ח

מחיר עריכה לספר ילדים – תהליך "פינג-פונג" עד שהספר מוכן לשליחה להוצאות לאור – 5,500 ש"ח (המחיר כולל את חוות הדעת הראשונית)

עריכה לסיפור קצר בן עמוד- שניים (עד כ- 1500 מילה) – 350 ש"ח. תינתן הנחה לכמות רבה של סיפורים. מדובר בעריכה ספרותית + עריכה לשונית בסיסית

עריכה לסיפור קצר בן 1500 עד 5000 מילה – 450 ש"ח. מדובר בעריכה ספרותית + עריכה לשונית בסיסית

מחיר עריכה ספרותית מלאה לספר עלילתי באורך מלא – 470 ש"ח לג"ד. מדובר בתהליך "פינג-פונג" שנועד להביא את הספר למלוא הפוטנציאל שלו ולהעלות את הסיכוי שיתקבל בהוצאה לאור. העריכה הספרותית כוללת חוות דעת מקצועית, כמה סבבי עריכה ספרותית לפי הצורך, עריכה לשונית בסיסית (תיקון שגיאות כתיב, פיסוק ודקדוק בסיסי) + בונוסים מיוחדים שלא תקבלו בשום מקום אחר שיתנו לכם יתרון בהוצאת הספר לאור ושיווקו! (מינימום 6 ג"דים)

מחיר עריכה לספר הדרכה או עיון -6,500 ש"ח

מחיר ליווי מלא לספר הדרכה או עיון – מרגע התכנון, דרך ליווי הכתיבה, עריכה ספרותית, עריכה לשונית בסיסית, יעוץ לגבי אופן ההוצאה לאור המתאים, עזרה עם המו"מ מול ההוצאות לאור או בבחירת ספקים עצמאיים, ליווי ההתנהלות מול ההוצאה לאור , עזרה בתכנון קמפיין מימון המון ועזרה בתכנון והפקת ההשקה, העלאת הספר לחנות האתר וכל עזרה אפשרית אחרת -9,000 ש"ח

ליווי מלא לכתיבת ספר באורך מלא – תהליך הכולל פגישות של בניית העלילה ופתירת כל שאלה, ייעוץ במייל או טלפון חופשי, שיחות מוטיבציה ודירבון, עריכה ספרותית מלאה לספר בעבודה חודשית (פעם בשבועיים שולחים את המשך הספר ומקבלים עליו עריכה), ועוד בונוסים – ההשקעה תלויה בסוג הספר. צרו קשר.

ליווי מרתון לספר ילדים – תוך חודש אחד ויש לכם ספר מוכן לשליחה להוצאות לאור! – השקעה 7,500 ש"ח

מחירי סדנאות כתיבה, קורסים אינטרנטיים, הרצאות, כנסים ומוצרים מופיעים בעמודי המכירה הייעודיים.

—————

מה זה ג"ד ואיך מחשבים אותו?

ג"ד זה גיליון דפוס. עולם המו"לות והדפוס עובד לפי חישוב מספר גיליונות הדפוס בטקסט.

ג"ד = 24,000 תווים כולל רווחים. כלומר: אותיות, מספרים, סימני דפוס ורווחים

תמחור לפי ג"דים הוא הרבה יותר מדויק ושיוויוני מאשר תמחור לפי עמודים, כיוון שכל החלטת עיצוב משפיעה על מספר העמודים באופן שלפעמים מאוד משמעותי. אתם לא רוצים לשלם יותר רק כי כתבתם את הספר בפונט גדול יותר או מרווח כפול בין שורות, נכון? זה גם יותר הוגן מתמחור לפי מילה, כיוון שבעבודת העריכה אני מתקנת גם סימני פיסוק, מוחקת רווחים מיותרים בין מילים ועוד.

כדי לבדוק כמה ג"דים יש בספר שלכם, עליכם להיכנס לסטטיסטיקות של וורד: ללחוץ בצד למטה על מספר המילים והוא יפתח לכם חלונית עם כל הסטטיסטיקות (בגרסה הישנה יש ללחוץ על לשונית 'קובץ' ואז על 'מאפיינים' ושם על 'סטטיסטיקות' – אם אני זוכרת נכון)

בחלונית הסטטיסטיקות יש לחפש את המספר הגבוה ביותר המציין את מספר התווים כולל רווחים שיש בספר ומספר זה יש לחלק ב- 24,000. זהו מספר הג"דים שלכם.

אופציה פשוטה יותר היא פשוט לשלוח אלי את הספר למייל ktivatova@gmail.com ואני אחשב זאת בשבילכם ואתן לכם הצעת מחיר מסודרת.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *